Обласна творча група з проблеми: "Шляхи удосконалення розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва: методичний аспект"


14.04.2016 - м. Енергодар, ДНЗ № 13 "Золота рибка"

14 квітня 2016 р. у ДНЗ № 13 м. Енергодар відбулося ІІ засідання обласної творчої групи з проблеми: "Шляхи удосконалення розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва: методичний аспект". У засіданні взяли участь: керівники художніх студій  ЗЦРД "Лазурний", "Надія", вихователі і методисти ДНЗ №232, 253, 160, м. Запоріжжя, завідувач ДНЗ "Веселка" Кам'янко-Дніпровського р-ну, керівники студій ДНЗ №13, 10, методист ДНЗ № 5 м.Енергодар. Творча група ознайомилася з організацією художньої діяльності в ДНЗ №13 і №10.

Гостинно зустріла учасників творчої групи і представила їм дошкільні заклади берегиня дошкілля м.Енергодар - методист НМЦ Середа Тетяна Іванівна. З любов'ю і натхненням завідувач ДНЗ№13 "Золота рибка" Голова Валентина Дмитрівна і методист   Балагурова Інна Володимирівна познайомили з середовищем ДНЗ і розповіли про організацію життєдіяльності дошкільників і умови креативного розвитку педагогічного колективу.

 


 

Дитячий заклад пишається своєю художньою студією, але найбільше - її талановитими майстрами - педагогами-мистецтвознавцями. Поліщук Тетяна Григорівна познайомила гостей з авторською системою роботи і продемонструвала високу педагогічну і художню майстерність в роботі з дітьми. На занятті з малювання на очах у всіх  розкрився живописний бузок і подарував духмяний весняний аромат! 

 


 

Спеціалісти познайомили гостей з системою роботи в образотворчій студії ДНЗ, інноваційними підходами до художнього розвитку дошкільників. Скачок Світлана Василівна презентувала авторські інтерактивні дидактичні ігри для дітей з художньої грамоти, які дозволяють швидко навчитися композиційним умінням.

 


 

Пощастило творчій групі, що шлях до вокзалу проходить біля ДНЗ №10! Він також всіх приємно здивував своїми педагогічними інноваціями. Завідувач ДНЗ№10 Чергик Людмила Анатоліївна і вихователь-мистецтвознавець Федосова Надія Олександрівна щиро поділилися результатами художньої діяльності дошкільнят.

ДНЗ № 10 м.Енергодар


 Гостинність колег та їх любов до своєї справи заважала покинути м.Енергодар! Методист ДНЗ №5 Сиротенко Ольга Валентинівна щиро ділилася своїми почуттями до міста, його традицій і проводжала запорожців до самого автовокзалу. Учасники творчої групи відзначають зустріч в Енергодарі як СВЯТО КРЕАТИВНИХ ІДЕЙ! Марина Мякенька (ЦРД "Лазурний") вдало висловила свої враження: "Такого піднесення вистачить на 20 років!" 

Дякуємо організаторам Середі Тетяні Іванівні, керівникам ДНЗ, педагогам-мистецтвознавцям, колективам ДНЗ м.Енергодар за чудову роботу і запрошуємо до участі у Літній школі-2016!!!