Майстер-класи із техніки дудлінг "Пори року"


Мрії про Літо

16.05.2019


16 травня 2019 року під час роботи V ювілейної Міжнародної науково-практична конференції “Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи”  відбувся майстер-клас "Мрії про  Літо", під час якого доцент кафедри дошкільної освіти Людмила Шульга  та керівники студії ЦРД "Лазурний" Наталія Кузьменко та Ксенія Овчаренко знайомили з технікою дудлінг учасників заходу.

Фото для завантаження


Посмішка Весни

18.04.2019


18.04.2019 року під час  розширеного засідання обласної колегії з питань освіти «Про стан реалізації Концепції «Нова українська школа» у ЗЗСО області у 2018 році та завдання щодо її подальшого впровадження у 2019/2020 навчальному році» к.пед.н., доцентом кафедри дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР Шульгою Л.М. та керівником гуртка з образотворчого мистецтва дошкільного навчального закладу "Центр розвитку дитини "Лазурний" Запорізької міської ради Запорозької області Кузьменко Н.М. проведено майстер-клас із техніки дудлінг "Посмішка Весни". 

Майстер-клас  проходив на базі Розумовської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. До виготовлення колективної роботи було залучено понад 60 освітян Запорізької області. Під час декорування елементів колективної композиції педагоги дізналися про особливості дудлінгу (у перекладі з англійської мови doodle - це несвідомий малюнок) і спробували себе в техніці малювання елементарних графічних зображень - різноманітних ліній, крапок, створили за допомогою них орнамент на різнокольорових  формах листя та квітів. Мальовнича Весна завдяки творчості запорізьких педагогів  щиро випромінює ніжну радість і яскраву надію на сонячне майбутнє! Бажаємо всім учасникам майстер-класу натхнення в подальшій творчості!