Креатив-лабораторія "Різнокольоровий світ експериментів"

20.04.2019 року  на базі Спорткомплексу Запорізького Національного Університету відбувся щорічний фестиваль гри, навчання та натхнення  "Play Fest"  The Lego Foundation.  Під час фестивалю на архітектурній виставці-конкурсі проектів на тему «Професії майбутнього» створених з LEGO презентовано модель «Педагог майбутнього»  командою Запорізького обласного

інституту післядипломної педагогічної освіти, до складу якої  увійшла  завідувач кафедри дошкільної освіти  Байєр О.М.

У межах фестивалю  доцентом кафедри дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР  Шульгою Л.М.,  старшим викладачем  кафедри Якубою С.В., керівником художньої студії  ДНЗ №101 "Софія"Запорізької міської ради Гайдаш А.В. проведено майстер-класи в локації креатив-лабораторії "Різнокольоровий світ експериментів".  

Дві групи дітей дошкільного і шкільного віку  стали учасниками експериментальної діяльності з дослідження кольорів, організованої Якубою С.В. З великим задоволенням діти спостерігали за перетворенням кольорів, дізналися про таємницю  веселки, провели дослідження  з різнокольоровими цукерками, чарівними  кульками, бурхливими барвистими вулканами. Багато запитань виникло в малечі, а разом із ними бажання долучитися до науки хімії.

Чотири групи дітей взяли участь у майстер-класах з художньої творчості за мотивами Марії Примаченко, присвячених 110-річчю з дня народження видатної української художниці. Разом із Шульгою Л.М. та Гайдаш А.В. діти створювали декоративні візерунки за допомогою різноманітних ліній, кольорових  крапок та геометричних фігур на площинних формах квітів, зірок і прикрашали ними Коника-скрипаля  та зоряного Бичка. На очах у дітей та дорослих фантастичні герої української легендарної художниці набували мальовничості й казковості.

 Майстер-класи, фантастичні лего-споруди, ігрові майданчики,  живі роботи, казкові герої популярних  мультфільмів перетворили фестиваль на справжнє свято гри, дослідження й творчості для дітей та дорослих.